Esame lankstūs savo klientams, todėl dirbame visoje Lietuvoje!

Plačiau...

Turite klausimų ?

Apie mus

"Tik neištaisyta klaida yra klaida".
(Konfucijus)

 

UAB „Audilona“ dirba nuo 2001 metų ir yra įstatymų numatyta tvarka į Lietuvos Respublikos Audito įmonių sąrašą įregistruota įmonė.

Mes neskirstome savo Klientų į mažus ar didelius. Kiekvienam iš Jūsų galime pasiūlyti būtent Jums reikalingą paslaugą už teisingą kainą.

Mūsų įmonė teikia buhalterinės apskaitos, mokesčių, verslo konsultacines paslaugas juridiniams asmenims Vilniaus, Kauno, Alytaus regionuose, o audito paslaugas - visoje Lietuvoje.
Mes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, mūsų tikslas - tapti patikimais ir ilgalaikiais Jūsų partneriais. Dauguma mūsų Klientų su mumis dirba jau daugiau nei 10 ar net 15 metų. Būtent tai rodo, kad esame lankstūs, lojalūs, patikimi ir kad mūsų teikiamų paslaugų kokybė yra aukštame lygmenyje.


   Savo laiką ir energiją skiriame ne tik pažinti Jūsų verslo aplinką ir įmonę, tačiau ir visą verslo bei mokestinę aplinką. Mokėjimas prisitaikyti prie kintančios aplinkos sąlygų, rinkos, kurioje dirbame supratimas, adekvati reakcija į pokyčius padeda rasti optimaliausius sprendimus. Mes visa informacija pasidalijame su Jumis. Kliento lūkesčių įgyvendinimas - viena svarbiausių mūsų ir Jūsų bendradarbiavimo dalis.

Laimingas klientas - geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Mūsų darbuotojai - savo srities profesionalai. Mes kasdieninėje veikloje vadovaujamės šiomis vertybėmisprofesionalumas, atsakomybė bei rūpestis Klientu. UAB "Audilona" komandos sukaupta patirtis leis Jums jaustis saugiai ir sėkmingai plėtoti turimą verslą.
Mes esame lankstūs, tačiau tuo pat metu turime tvirtas nuostatas apie savo, kaip Jūsų partnerių, pareigas, todėl galime garantuoti aukštą paslaugų kokybę.

Mes visada pasiekiami ir visada turime Jums laiko!

 

 

Adresas: Medkirčių g. 2 A, Alytus; Tel.  +370 612 77443; 8 315 20220; 8 315 76020; El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.